2 wydarzenia targowe branży budowlanej

2 wydarzenia targowe branży budowlanej - Jedna rejestracja

Targi Construction Machinery Exhibition oraz Warsaw Tools&Hardware Show odbędą się między 30 września a 2 października 2021 w Ptak Warsaw Expo. W ciągu trzech dni targów odwiedzający będą mogli doświadczyć dynamicznych pokazów maszyn i narzędzi oraz skorzystać ze specjalnie przygotowanych ofert targowych.

Wydarzenia wyróżnia nowoczesna hybrydowa formuła łącząca klasyczne targi z pokazami i demonstracjami prac budowlanych, recyklingowych, wykończeniowych, stolarskich, montażowych i DIY. Bardzo dobra lokalizacja, branżowy charakter obu wydarzeń oraz udogodnienia logistyczne Centrum Targowo Kongresowego Ptak Warsaw Expo dają nieograniczone możliwości prezentacji swoich produktów i usług wystawcom z branży remontowo-budowlanej. Spójna tematyka obu wydarzeń oraz obecność w jednym miejscu i czasie, zarówno przedstawicieli firm prowadzących działalność w zakresie budownictwa, jak i reprezentantów branży wykończeniowej będzie niewątpliwie sprzyjać budowaniu trwałych relacji biznesowych i pozyskaniu nowych kontrahentów.

Warsaw Tools & Hardware Show

Warsaw Tools & Hardware Show to wydarzenie organizowane z myślą o przedsiębiorcach i profesjonalistach, którzy na co dzień świadczą usługi w zakresie prac wykończeniowych i budowlanych – zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Targi będą doskonałym źródłem informacji oraz inspiracji dla reprezentantów takich zawodów, jak: monter, malarz, dekarz, glazurnik, stolarz, cieśla czy geodeta.

Podczas trzech dni targów producenci i dystrybutorzy wielu uznanych marek zaprezentują szeroki wachlarz produktów służących do obróbki drewna, metalu oraz prac remontowych.
Zwiedzający będą mieli dogodną okazję, aby zapoznać się z bogatą i zróżnicowaną ofertą, między innymi: narzędzi ręcznych, pneumatycznych i stolarskich, a także urządzeń pomiarowych, systemów mocowań, artykułów ściernych oraz chemii technicznej i materiałów budowlanych.

Construction Machinery Exhibition

Construction Machinery Exhibition w Ptak Warsaw Expo to targi, podczas których specjaliści z branży budowlanej będą mieli dogodną okazję zapoznać się z bogatą i zróżnicowaną ofertą wiodących firm, a także poznać i omówić czynniki generujące rozwój dyscypliny. Wydarzenie będzie miejscem wymiany informacji na temat najnowszych technologii budowlanych, wykorzystywanych do wznoszenia obiektów, jak również nowoczesnego oprogramowania i innych dostępnych narzędzi.

Zakres branżowy wydarzenia związany jest z zagadnieniami z zakresu inżynierii lądowej, określanej także jako budownictwo lądowe i wodne. W trakcie targów prezentowane będą maszyny, pojazdy i komponenty budowlane, a także podnośniki, rusztowania, deskowania, szalunki czy dźwignice. Uczestnicy targów Construction Machinery Exhibition zobaczą również najnowsze maszyny recyklingowe i robocze, maszyny do górnictwa skalnego oraz pojazdy utrzymania dróg i zieleni. Wśród firm przedstawiających swoją ofertę nie zabraknie także dostawców usług serwisowych oraz części zamiennych.

Więcej informacji odnośnie Construction Machinery Exhibition: https://warsawconstructionexpo.com

Serdecznie zapraszamy na targi!