I edycja Warsaw Tools&Hardware Show

Między 9 - 11 października 2024 w Największym Centrum Targowo-Kongresowym w tej części Europy będą miały miejsce premierowe targi Warsaw Tools & Hardware Show. W trakcie Międzynarodowych Targów Narzędziowych i Prac Wykończeniowych w Ptak Warsaw Expo pojawią się przedstawiciele branży remontowo-budowlanej, aby dokonać kompleksowego przeglądu rynku narzędziowego.

Warsaw Tools & Hardware Show to wyjątkowe targi dedykowane branży narzędziowej i prac wykończeniowych, będącej ważnym sektorem dla całego rynku przetwórstwa przemysłowego. Wydarzenie wyróżnia nowoczesna hybrydowa formuła łącząca klasyczne targi z pokazami i demonstracjami prac budowlanych, wykończeniowych, stolarskich, montażowych i DIY. Bardzo dobra lokalizacja, branżowy charakter wydarzenia oraz udogodnienia logistyczne Centrum Targowo Kongresowego Ptak Warsaw Expo tworzą doskonałe warunki do zapoznania się z trendami rynkowymi oraz nawiązania nowych relacji handlowych.

Pojawiające się na rynku coraz bardziej zaawansowane technologie i rozwiązania wpływają na prędkość, dokładność, a także na poniesione koszty produkcji. Zaopatrzenie przedsiębiorstwa w odpowiednie narzędzia będzie miało niebagatelny wpływ na końcowy produkt, czy też jakość oferowanych usług.  Udział w Warsaw Tools & Hardware Show umożliwi szeroki przegląd szerokiego asortymentu w jednym miejscu i czasie i pozyskanie narzędzi, które zrewolucjonizują przedsiębiorstwo.

Międzynarodowe Targi Narzędziowe i Prac Wykończeniowych w Ptak Warsaw Expo to największe miejsce prezentacji profesjonalnych firm narzędziowych, w trakcie których każdy fachowiec będzie mógł doświadczyć ciekawych prezentacji oraz skorzystać ze specjalnych ofert targowych. Podczas trzech dni targów wiodący producenci i dystrybutorzy wielu uznanych marek zaprezentują szeroki wachlarz produktów służących do obróbki drewna, metalu oraz prac wykończeniowych. Zwiedzający będą mieli dogodną okazję, aby zapoznać się z bogatą i zróżnicowaną ofertą, między innymi: narzędzi ręcznych, pneumatycznych i stolarskich, a także urządzeń pomiarowych, systemów mocowań, artykułów ściernych oraz chemii technicznej i materiałów budowlanych.

Warsaw Tools & Hardware Show to wydarzenie organizowane z myślą o przedsiębiorcach i profesjonalistach, którzy na co dzień świadczą usługi w zakresie prac wykończeniowych i budowlanych – zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. W trakcie targów uczestnicy będą mogli poznać nowe rozwiązania i technologie, w tym także nowe materiały, które w ostatnim czasie pojawiły się na rynku. Targi będą doskonałym źródłem informacji oraz inspiracji dla reprezentantów takich zawodów, jak: monter, malarz, dekarz, glazurnik, stolarz, cieśla czy geodeta.

Serdecznie zapraszamy na targi!