Miejsce, w którym rozwija się biznes narzędziowy i prac wykończeniowych. Kolejny sukces wydarzenia w Ptak Warsaw Expo

Ptak Warsaw Expo jest miejscem, w którym na pierwszym miejscu stawiany jest biznes. Jego rozwój to priorytet, stąd główną inicjatywą jest dostarczanie poszczególnym branżom wydarzeń dedykowanych pod ich specyfikę. Jednym z nich był Tools & Hardware Show, który odbył się w dniach 16-18 listopada 2022 roku.

O renomie i wysokiej jakości wydarzenia świadczą najlepiej jego partnerzy. Tools & Hardware Show miał wśród nich liderów rynku. W ich gronie znaleźli się Milwaukee, ECT Technik, Festool, Makita oraz KTK. Przy konferencji wspierali natomiast Narzędzioholicy.pl. Ta kompilacja pozwoliła edycji 2022 eventu stać się jeszcze lepszą odpowiedzią na zapotrzebowanie dynamicznie rozwijającej się branży.

Tools & Hardware Show – pokazy i wiedza centralnym punktem wydarzenia

Tools & Hardware Show to event, który stawia przede wszystkim na łączenie teorii z praktyką. Tak było i w tym roku. Uczestnicy mogli wziąć udział zarówno w oficjalnej konferencji, jak i wielu pokazach, które miały miejsce przez trzy dni wydarzenia. A kto opowiadał o innowacjach w swojej ofercie? Byli to między innymi przedstawiciele Piher, CMT, Staco, Fish, Virutex, Qbrick, Iskra czy Rawlplug. Dzięki prezentacjom odwiedzający zaznajomili się zarówno z informacjami teoretycznymi odnoszącymi się do innowacji, jak i zobaczyli, jak korzystać z nich w praktyce.

Nie zabrakło także elementów rozrywkowych. O te zadbał Tomasz Markun – autor pierwszej polskiej książki, której akcja dzieje się na współczesnej budowie. Podczas Tools & Hardware Show odbył się jego stand-up pod tytułem „Teren budowy – wstęp wzbroniony”, który porwał publiczność humorem i celnymi ripostami.

Tools & Hardware Show – najszerszy zakres branżowy

Kilkuset wystawców i tysiące zadowolonych uczestników – taki jest bilans Tools & Hardware Show 2022. Odwiedzający zaznajomili się z ofertami z zakresu elektronarzędzi, techniki diamentowej, pił tarczowych i taśmowych, narzędzi pneumatycznych, spawalnictwa, narzędzi i urządzeń pomiarowych, gwoździarek i narzędzi stolarskich. Nie zabrakło również narzędzi ręcznych, systemów mocowań, sprzętu pomocniczego, odzieży i obuwia roboczego, akcesoriów BHP, artykułów ściernych, materiałów budowlanych i chemii technicznej.

Rekordowe zainteresowanie Tools & Hardware Show, jak również widoczne zapotrzebowanie rynku na tego typu wydarzenia, poskutkowało planami odnośnie do kolejnej edycji. Więcej informacji w tym temacie możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej warsawtoolsshow.com.