OSTATNIE PRZYGOTOWANIA PRZED TARGAMI

Ptak Warsaw Expo otworzył niedawno jesienny sezon targowy. W halach największego centrum kongresowego tej części Europy rozpoczynają się właśnie przygotowania do kolejnych niezwykłych targów: Construction Machinery Exhibition oraz Tools & Hardware Show 

Oba wydarzenia związane są z branżą budowalną, jednak zostały przez organizatorów nieco inaczej sprofilowane. Targi Maszyn Budowlanych poświęcone są inżynierii wodnej i lądowej, natomiast Targi Prac Narzędziowych skupiają się bardziej na działaniach wykończeniowych. Dzięki temu, że obie imprezy odbywają się w tym samym czasie i miejscu, ich przedstawiciele mogą nawiązać współpracę, co przełoży się na rozwój i usprawnienie ich firm. 

INNOWACYJNE STOISKA | Ptak Warsaw Expo traktuje Construction Machinery Exhibition oraz Tools & Hardware Show z wyjątkową atencją. Jako największe centrum targowo-kongresowe w tej części Europy chce podczas obu tych wydarzeń zwrócić szczególną uwagę na siłę swojego pionu technicznego. To właśnie ten dział dba na co dzień o kształt stoisk wystawienniczych, które w ostatnim czasie przeszły niezwykłą metamorfozę.  

Otóż jedną z wielkich innowacji, wprowadzonych przez Ptak Warsaw Expo, było odejście od oferowania wystawcom gotowych stoisk na rzecz tych w pełni dostosowanych do potrzeb klientów. Co więcej, centrum Ptak Warsaw Expo odeszło od budowania stoisk z okty, a więc najpopularniejszego obecnie materiału wśród ośrodków targowych, na rzecz dużo bardziej nowoczesnego połączenia drewna, płyty pilśniowej i wykładziny.  

A wszystko po to, aby już 30 września przywitać tysiące odwiedzających, rozpoczynających wspólne świętowanie w najbardziej estetycznych i komfortowych warunkach spośród wszystkich centrów targowych tej części kontynentu. Jakie atrakcje przygotowali dla nich organizatorzy? 

ATRAKCYJNE TARGI | Na uczestników czekają dwa niezwykle ważne wydarzenia towarzyszące. Pierwszym z nich jest Strefa Pokazów STALCO, w ramach której zaprezentowane zostaną premierowe sprzęty firmy oraz kombinezony. Na drugie złożą się pokazy Klubu Operatorów VOLVO, promujące oszałamiające zdolności techniczne i manualne fachowców z branży.  

Aby wziąć udział w obu imprezach targowych, wystarczy zarejestrować się na jedno z nich. Więcej informacji o nich znajduje się pod linkami: Warsaw Construction Expo – Targi maszyn budowlanych oraz Warsaw Tools Show – Targi narzędziowe.