Tools & Hardware Show – Zdobądź narzędzia dla biznesu 

Tools & Hardware Show to wyjątkowe targi poświęcone branży narzędziowej i prac wykończeniowych, które wyróżnia nowoczesna hybrydowa formuła

TARGI W LICZBACH | Wprawdzie jest to pierwsza edycja tego wydarzenia, jednak zainteresowanie nią już jest tak duże, iż Ptak Warsaw Expo, organizator targów, przewiduje, że na imprezę dotrze ok. 10 tysięcy osób. Na 20 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni odwiedzający poznają oferty i produkty ponad 150 wystawców. Liczby te potwierdzają niezwykły głód spotkań i nowości wśród przedstawicieli branży.

WIODĄCE MARKI | Podczas Międzynarodowych Targów Narzędziowych i Prac Wykończeniowych zaprezentują się liderzy na rynku, m.in. Stalco (partner wydarzenia), Milwaukee, Rawlplug, Toya, EGA, Högert, SOLA, Kreg, ITA Tools, Rubi Polska, Hikoki, Prosperplast, SUGA, Festool i inni. Przedstawią zarówno swoje klasyczne usługi, jak i najnowsze, dotąd nieprezentowane produkty.

HYBRYDOWA FORMUŁA | Tools & Hardware Show to impreza, która łączy ideę targów z pokazami i demonstracjami prac budowlanych, wykończeniowych, stolarskich, montażowych i DIY. Strategia ta wpisuje się w misję Ptak Warsaw Expo, największego w tej części centrum konferencyjnego, które podczas targów integruje różne sektory biznesu oraz – dzięki organizacji specjalistycznych wydarzeń towarzyszących – stwarza możliwość rozwoju branży.

SEGMENTACJA | Każdy wystawca Tools & Hardware Show otrzyma informację o potencjalnej liczbie jego klientów, uzyskanej na podstawie formularza rejestracyjnego odwiedzających. Co więcej, przestrzeń targów zostanie podzielona na tematyczne sektory, ułatwiające wystawcom zebranie jak największej liczby zainteresowanych ich usługami. Wszystko to pozwoli prezentującym się firmom rozbudować bazę klientów, dopasować ofertę do oczekiwań odbiorców oraz zwiększyć efektywność nowych relacji biznesowych.

ODWIEDZAJĄCY | Dzięki podziałowi targów na strefy tematyczne, odwiedzający Tools & Hardware Show będą mogli efektywniej zapoznać się z wystawcami, których produktami są zainteresowani. To nie tylko oszczędność czasu, ale także maksymalne wykorzystanie potencjału targów, pozwalających – w przeciwieństwie do np. sprzedaży internetowej – na dotknięcie i wypróbowanie produktów, narzędzi oraz urządzeń, których poszukujemy do swoich firm.

2 W 1 | Organizatorzy imprezy dają swoim gościom jeszcze jedną unikalną możliwość: dołączenia do Construction Machinery Exhibition. Jest to wydarzenie odbywające się w tym samym czasie i miejscu, co targi narzędziowe, lecz skierowane do inżynierii lądowej. Jako że sektory narzędziowe i budowlane uzupełniają się, udział w obu targach jest podwójną korzyścią zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających.