Zapraszamy na targi Warsaw Tools & Hardware Show

Przełom września i października należeć będzie do wyjątkowych targów branży narzędziowej, podczas których odwiedzimy ponad 100 wystawców oraz zapoznamy się z niezwykłą strefą pokazów 

Tools & Hardware Show to impreza, która łączy ideę targów z pokazami i demonstracjami prac budowlanych, wykończeniowych, stolarskich, montażowych i DIY. Strategia ta wpisuje się w misję Ptak Warsaw Expo, największego w tej części Europy centrum konferencyjnego, integrującego podczas targów różne sektory biznesu oraz, dzięki organizacji specjalistycznych wydarzeń towarzyszących, stwarzającego możliwość rozwoju branży. 

Na Międzynarodowych Targach Narzędziowych i Prac Wykończeniowych zaprezentują się rynkowi liderzy, m.in. Stalco (partner wydarzenia), Milwaukee, Rawlplug, Toya, EGA, Högert, SOLA, Kreg, ITA Tools, Rubi Polska, Hikoki, Prosperplast, SUGA, Festool i inni. Przedstawią zarówno swoje klasyczne usługi, jak i najnowsze, dotąd nieprezentowane produkty. 

Niepowtarzalną atrakcją imprezy jest strefa pokazów, przygotowana przez Stalco, w ramach której odbędą się m.in. konkursy z nagrodami, premiera nowych linii produktowych firmy (związanych z chemią techniczną i budowlaną oraz elektronarzędziami), pokazy techniczne (młotów wyburzeniowych, szlifierek oraz myjek ciśnieniowych), a także pokaz mody, połączony z występem akrobatycznym i breakdancem. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do darmowej rejestracji na stronie: Warsaw Tools Show – Targi narzędziowe.